1px

W czym przechowywać sprzęt i akcesoria kamperowe?

W czym przechowywać sprzęt i akcesoria kamperowe?

Dzięki kamperowi połączyć możemy mobilność z wygodą i zapewnić sobie niezapomniane wrażenia podczas krótszych i dłuższych wypraw. Aby jednak w pełni cieszyć się z podróżowania takim pojazdem, potrzebujemy odpowiedniego wyposażenia. Od odzieży i obuwia, przez sprzęt kuchenny, po urządzenia elektroniczne.

Tylko jak to wszystko pomieścić na kilku metrach kwadratowych samochodu? I to w taki sposób, żeby:

  • nie zagracać kampera,
  • mieć łatwy dostęp do wszystkich przedmiotów,
  • nie obawiać się, że podczas jazdy coś wypadnie i uszkodzi się albo zrobi komuś krzywdę.

Najlepsza odpowiedź brzmi: regały kamperowe. Przy czym, należy tutaj dokonać przemyślanego wyboru, ponieważ poszczególne systemy regałów kamperowych różnią się między sobą i nie wszystkie zapewniają ten sam poziom funkcjonalności.

Dobre regały kamperowe, czyli jakie?

Regały powinny być wykonane z materiału, który jest jednocześnie lekki i wytrzymały. Takiego jak aluminium. Dzięki temu nie przeciążą kampera, ale jednocześnie dobrze zniosą podróż nawet po nierównych drogach.

System regałowy, jak już wspomnieliśmy, gwarantować musi prawidłowe zabezpieczenie przewożonych sprzętów. Dlatego tak praktyczną opcją są umieszczane na regałach Euro Boxy, które zatrzaskują się na półkach i nie wypadną z nich, gdy auto podskoczy na wybojach.

Warto zdecydować się na regały kamperowe, które montuje się łatwo i bezinwazyjnie. Nasze regały mocuje się pomiędzy podłogą a sufitem pojazdu bez używania wiertarek ani wkrętów. Dzięki temu prosty jest również ich demontaż, a także modyfikacja czy rozbudowa systemu.

Oczywiście nie wszystko musimy chować do Euro Boxów. Wiele przedmiotów można po prostu powiesić na specjalnych wieszakach i listwach kamperowych, również przystosowanych do tego, aby zniosły trudy nawet najdalszych podróży.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl