Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Pytanie: Czy regały są również dostępne w wysokości innej niż 124 cm?
Odpowiedź: Tak, słupki są docinane na Twoją indywidualną długość. Możesz to zrobić samodzielnie lub podać nam swój rozmiar, a my zrobimy to za Ciebie. Jeśli nie określisz rozmiaru, dostarczymy słupki o długości 124 cm. Jeśli chcesz, aby była dłuższa, daj nam znać, a dostarczymy Ci żądaną długość bezpłatnie. (do maks. 200cm)


Pytanie: Czy regały powinny być przykręcone do ściany kampera/przyczepy?
Odpowiedź: Półka jest montowana rozporowo między podłogą a sufitem, dzięki czemu jest dobrze zamocowana. Dodatkowe połączenie śrubowe  ze ścianą zdecydowanie ma sens. (np. jeśli sufit jest zbyt niestabilny)
Jednak zawsze zalecamy przykręcanie do istniejących szyn mocujących. To znacznie zwiększa stabilność półki.


Pytanie: Czy mocowanie między podłoga a sufitem jest wystarczające?
Odpowiedź: Tak, dzięki regulowanym stopkom regały są usztywnione między sufitem a podłogą. Jeżeli strop nie jest solidny, zalecamy umieszczenie pod nim paneli drewnianych o wymiarach co najmniej 10 x 10 cm, aby zwiększyć powierzchnię styku płyt dociskowych
 
Pytanie: Czy skrzynki są zabezpieczone przed wypadaniem?
Odpowiedź: Tak, nasze pudełka mają specjalną ramę do sztaplowania, która jest precyzyjnie dopasowana do półki. Pudełka są po prostu osadzone w ramie o głębokości ok. 2 cm - i wszystko jest bezpiecznie schowane. Możliwe jest dodatkowe zabezpieczenie Twoich skrzynek przed wypadnięciem za pomocą gumowych ekspanderów. Dostępnych również w naszym sklepie. 


Pytanie: Czy pudełka można kupić w REGALYKAMPEROWE.PL i czy mogę używać własnych?
Odpowiedź: Tak, sprzedajemy regały wyłącznie z naszymi pudełkami. Są to pudełka niemieckiej marki AUER - przetestowanie i sprawdzone przez nas w wielu realizacjach. Zgodnie z opisem nasza półka jest dopasowana do naszych pudełek. Dlatego nie polecamy własnych pudełek. Ponadto nasze pudełka mają jakość przemysłową i nie można ich porównywać z produktami z marketów budowlanych.


Pytanie: Dlaczego potrzebuję podpory poprzecznej?
Odpowiedź: Jeśli regał nie jest zamontowana w kierunku jazdy, zdecydowanie zalecamy zabezpieczenie półki przed dużymi siłami hamowania za pomocą wspornika poprzecznego.


Pytanie: Czas dostawy, metoda płatności i koszty wysyłki
Odpowiedź: Czas dostawy wynosi zwykle około 1-5 dni roboczych. Wysyłka na terenie Polski jest bezpłatna - odbywa się na koszt naszej firmy. Wszystkie inne kraje EU na życzenie (wycena indywidulana).
 

Pytanie: Czy dostarczamy również do Szwajcarii lub krajów UE?
Tak, chętnie dostarczamy do Szwajcarii lub krajów UE. Koszty wysyłki i szczegóły na życzenie.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl