1px

TOP 5 akcesoriów polecanych do kamperów

TOP 5 akcesoriów polecanych do kamperów

Dzięki kamperowi wszędzie możemy poczuć się jak w domu, choćbyśmy z miejsca na miejsce przenosili się każdego dnia. Aby jednak podróżowanie domem na czterech kółkach było w pełni satysfakcjonujące, potrzebujemy odpowiedniego wyposażenia. Takiego jak…

Krzesła i stolik turystyczny

Choć w kamperach nie brakuje siedzisk, to przecież nie po to wyruszamy w podróż, żeby cały czas spędzać we wnętrzu samochodu. Kiedy już gdzieś się zatrzymamy, przydadzą się krzesła i stolik, które postawimy przed kamperem. Muszą to być oczywiście meble składane, zajmujące jak najmniej miejsca. Z drugiej jednak strony, powinny być też wygodne i stabilne.

Grill turystyczny

Kiedy już ustawimy stolik i krzesła, siedząc obok kampera poczujemy się jak na domowym tarasie. A skoro tak, to czemu nie urządzić sobie grilla? Dokonując zakupu grilla również zwróćmy uwagę na jego rozmiar. Nie chcemy przecież zagracać samochodu.

Uchwyty i wieszaki

Skoro o niezagracaniu mowa, do niezbędnych akcesoriów kamperowych należą z pewnością uchwyty i wieszaki. Nie tylko na te na ubrania, ale także na narzędzia, sprzęt sportowy, kable, węże do wody i wiele innych rzeczy. Nie wszystko przecież trzymać będziemy w szufladach.

Podkłady, podpory i kliny

Dom, nawet taki na kołach, powinien być stabilny. Szczególnie wówczas, gdy układamy się w nim do snu. Dlatego na listę niezbędnego wyposażenia kampera należy wpisać akcesoria takie jak podkłady poziomujące oraz kliny i podpory pod koła. Dzięki nim poczujemy się bezpiecznie nawet wówczas, gdy zatrzymamy się na nierównym terenie.

Panele słoneczne

Panele słoneczne zainstalować można w kamperze na stałe, ale dostępne są również wersje mobilne. Podczas postoju wystawiamy je na słońce i już nie musimy się martwić, że nie będziemy mieli czym doładować telefonu albo laptopa. Ale zabranie kilku powerbanków również nie zaszkodzi.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl