1px

Organizery i pojemniki polecane dla fanów karawaningu

Organizery i pojemniki polecane dla fanów karawaningu

Karawaning to idealny sposób podróżowania dla osób, które nie chcą rezygnować ani z mobilności, ani z domowego komfortu. Aby jednak nasz pojazd albo przyczepa kempingowa rzeczywiście stać się mogły wygodnym domem na kółkach, potrzebne jest sporo wyposażenia. Tylko jak je pomieścić na kilku metrach kwadratowych? I to w taki sposób, żeby nie zagracać kampera albo przyczepy, mieć łatwy dostęp do wszystkich przedmiotów, a do tego jeszcze nie bać się, że coś się uszkodzi podczas jazdy. Potrzebne są nie tylko dobre regały, ale także specjalne pojemniki i organizery karawaningowe.

Najlepsze pojemniki do kampera i przyczepy kempingowej

Wysoka jakość wykonania, ustandaryzowane wymiary, a do tego wyjątkowa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, skrajne temperatury i inne niekorzystne czynniki – to tylko niektóre z zalet tzw. Euro Boxów, które wśród miłośników karawaningu zyskują coraz więcej zwolenników. Najczęściej wykorzystywane są w komplecie z nowoczesnymi systemami regałów kamperowych, a to dlatego, że zatrzaskują się na półce i dzięki temu są automatycznie zabezpieczane przed wypadnięciem podczas jazdy.

Organizery, wieszaki, uchwyty i inne akcesoria karawaningowe

Nie wszystkie przedmioty musimy chować do Euro Boxów. Kampera lub przyczepę warto wyposażyć również w inne akcesoria karawaningowe, pozwalające na wygodne rozmieszczanie potrzebnych w podróży przedmiotów. Wymieńmy tu choćby uchwyty do mocowania ładunku (tylko wybierzmy te naprawdę wytrzymałe) albo listwy z suwanymi uchwytami, które bezpiecznie utrzymają drewniane, metalowe albo plastikowe rękojeści narzędzi i innego sprzętu. W kamperze ani przyczepie kempingowej nie powinno też zabraknąć składanych wieszaków na ubrania i na kable oraz przegród na butelki. Jeśli rozmieścimy odpowiednio wszystkie te elementy, unikniemy bałaganu, a jednocześnie wszystko będziemy mieli w zasięgu ręki.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl