1px

Jakie dodatki mogą znacznie ułatwić korzystanie z kampera?

Jakie dodatki mogą znacznie ułatwić korzystanie z kampera?

Korzystanie z kampera to niesamowite doświadczenie, które pozwala nam podróżować, zwiedzać i cieszyć się wolnością – i to bez rezygnowania z wygody! Jednakże, aby przebywanie w kamperze rzeczywiście było komfortowe i bezproblemowe, warto wyposażyć się w odpowiednie dodatki, które ułatwią codzienne funkcjonowanie.

Uchwyty, wieszaki i organizery

Zacznijmy od uchwytów do mocowania ładunku, pozwalających na bezpieczne przewożenie sprzętu turystycznego, sportowego czy wędkarskiego. Kolejny punkt obowiązkowy na liście wyposażenia kamperowego to solidne wieszaki. Nie tylko te na odzież wierzchnią, ułatwiające zachowanie porządku, ale także wieszaki na kable i akcesoria karawaningowe. Przydadzą się także różnego rodzaju organizery na drobne przedmioty i skrzynki z przegrodami na butelki, zabezpieczające je przed przewracaniem się i stłuczeniem podczas jazdy.

Kliny, podkłady i podpory

Każdy dom, także ten na kołach, powinien być stabilny. Szczególnie wówczas, gdy układamy się w nim do snu. Dlatego na listę niezbędnego wyposażenia kampera należy wpisać akcesoria takie jak podkłady poziomujące oraz kliny i podpory pod koła. W podróży przydadzą się także elastyczne linki gumowe zakończone stalowym hakiem i opaski na przewody elektryczne.

Źródła energii

Trudno wyobrazić sobie dziś podróżowanie bez sprzętu elektronicznego. Smartfonów, tabletów, laptopów… Warto dbać o to, żeby baterie w tych urządzeniach były naładowane. Dlatego rosnącą popularnością cieszą się panele słoneczne. Zarówno takie, które instaluje się na kamperze na stałe, jak i wersje mobilne, które wystawia się na słońce podczas postoju.  Ale zabranie kilku powerbanków również nie zaszkodzi, żeby zabezpieczyć się na wypadek nieco bardziej pochmurnych dni.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl