1px

Jak dobrze rozmieścić półki i regały w kamperze?

Jak dobrze rozmieścić półki i regały w kamperze?

Dzięki kamperowi możemy nawet w najdalszej podróży cieszyć się domowym komfortem. Aby jednak tak się stało, nasz dom na kółkach musi być odpowiednio wyposażony. Tylko jak pomieścić domowe wyposażenie na kilku metrach kwadratowych samochodu bez zagracania go? Rozwiązaniem są odpowiednio rozmieszczone regały kamperowe.

Co trzeba wziąć pod uwagę rozmieszczając półki i regały w kamperze? Przede wszystkim, swoje potrzeby. Ile rzeczy na pewno musisz zabrać? Ile wolnego miejsca potrzebujesz, żeby czuć się komfortowo? Każdy dom, na kółkach czy bez, powinien być jak najlepiej dostosowany do domowników.

Niezależnie jednak od indywidualnych kwestii, jedna rzecz jest pewna, jeśli chodzi o rozmieszczanie regałów do kampera: należy wykorzystać każdy centymetr od podłogi do sufitu. Ograniczonej przestrzeni kampera nie wolno marnować. Aby jednak było to możliwe, potrzebne są odpowiednie regały.

Funkcjonalne regały kamperowe

Najbardziej praktyczne będą regały kamperowe, które mocuje się między podłogą a sufitem łatwo i bezinwazyjnie, to znaczy bez wiercenia i wkrętów. Antypoślizgowe podstawy zapewniają ich stabilizację do podłoża, wsporniki natomiast zapobiegają przechylaniu. Tego typu regały łatwo dostosować do swoich potrzeb – także wówczas, gdy potrzeby się zmieniają i chcemy naszego kampera trochę przemeblować.

 

Co jeszcze powinno charakteryzować dobre regały do kampera? Na pewno lekkość, nie chcemy przecież przeciążać pojazdu. Jednocześnie jednak muszą być one wytrzymałe, w końcu nie zawsze poruszać się będziemy po równych drogach. Najlepiej zatem, aby wykonane były z odpowiednio zabezpieczonego aluminium. Dodajmy do nich zatrzaskujące się na półkach Euro Boxy i już będziemy mieli pewność, że ani regały, ani nasze wyposażenie nie ulegnie uszkodzeniu nawet wówczas, gdy kamper zacznie podskakiwać na wybojach.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl